Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Bir ülkenin mutfağı; o ülkenin lezzetlerini, ülkenin kültürel yapısını ve geleneğini yansıtır. Farklı kültürlerin birbiriyle iletişimine teşvik etmenin ve insanlar ile farklı gelenekleri birbirine yakınlaştırmanın bir yolu ise Dünya mutfağıdır. Trendedt Gıda olarak, ülkemizde bulunan yemek kültürüne ek; birçok farklı ülkenin, özellikle Uzak Doğu mutfak kültürünü yansıtan lezzetlerini sizler için tedarik ediyoruz.

Ev dışı tüketim hızla gelişmekte ve beraberinde karşımıza farklı lezzetler çıkarmaktadır. Ev dışı tüketim ürünlerini tedarik eden firmamız, son derece gelişmiş ürün yelpazesi ile özellikle Türkiye’de bulunması zor, Dünya mutfağına ait lezzetlerin, sizlere daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır. Kendi ithalat gücümüz ile yurtdışından getirilen ürünleri soğuk zincir ile titizlikle taşıyor, güvenilir bir şekilde de sizlere ulaştırıyoruz.

Gıda ithalatçısı olan firmamız, Akdeniz Bölgesi’nden Güney Ege’ye 20 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 15+ kişilik deneyimli ve profesyonel bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Tedarik ettiğimiz gıdalar, tüm onayları alınmış, sağlık açısından hiçbir risk taşımayan ürünlerden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

“İyi hizmetin yansıması; memnun bir müşterinin sevgisidir.” ilkesinden yola çıkarak; müşteri memnuniyeti odaklı, dünya gıda sektöründe gelişmeleri araştırmacı iş yapımızla birleştirip, Türkiye’de ithal gıda sektörüne; geniş ürün yelpazesi ile , kaliteli ve yenilikçi bir firma olarak yön vermektir. Kaliteli hizmet anlayışımızı, güvenirliliğimizi ve saygınlığımızı yarına taşımak. Yarınlarda da bugünkü gibi anılmaktır.

Misyonumuz

TRENDEDT; bayileri, çalışanları ve müşterileri için kaliteyi önemseyen, güvenli ve devamlılık arz eden saygın bir firma olmayı ve bunu korumayı hedeflemektedir. İlkelerimiz kalite, güven ve istikrar doğrultusunda, yüksek iş ahlakını esas alarak müşterilerimizle birlikte yeniliği ve daha iyiyi yakalamaktır.